Passion&Drugs
<center>

<table>

</table>

<table style="width: 850px;" cellpadding="0" cellspacing="0">

<tbody>
<tr>

<td class="secondfancyborder">

<table style="width: 850px;" cellpadding="0" cellspacing="0">

<tbody>
<tr>

<td class="firstfancyborder">

<table style="width: 850px;" cellpadding="10" cellspacing="0">

<tbody>
<tr>

<td class="forumtable">

<table style="width: 100%;" class="0" cellpadding="0" cellspacing="2">

<tbody>
<tr>

<td style="width: 94%;" class="0" valign="top">

<div id="sidebar">

<div style="padding-left: 20px; padding-top: 5px;">

<div style="width: 250px; height: 130px; background-image: url();">

</div>

<div style="width: 250px; height: 10px; background-color: #000;">

</div>

<div style="width: 250px; background-color: #fff; height: 130px; overflow: auto; border-bottom: 1px dotted #000;">

<div style="width: 230px; padding-top: 5px; padding-left: 8px; padding-bottom: 5px; padding-right: 5px; font-family: calibri; font-size: 10px; color: #000; text-align: justify;">
welcome description here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here
</div>

</div>

</div>

<div style="margin-top: 35px;">

<div align="center">

<ul id="tab-strip">

<li id="tab1" class="clickable">
CBOX
</li>

<li id="tab2" class="clickable">
STAFF
</li>

<li id="tab3" class="clickable">
NEWS
</li>

</ul>

</div>

<div style="margin-left: -10px;">

<div id="tab1-content" class="tab-content">

<div style="margin-top: 10px;">

<div class="cbox">
CBOX HERE.
</div>

</div>

</div>

</div>

<div style="margin-left: -10px;">

<div id="tab2-content" class="tab-content">

<div style="margin-top: 10px;">

<div class="cbox">

</div>

</div>

</div>

</div>

<div style="margin-left: -10px;">

<div id="tab3-content" class="tab-content">

<div style="margin-top: 10px;">

<div class="cbox">

<div style="padding-left: 10px; padding-top: 10px;">

<div style="width: 230px; height: 270px; background-color: #fff; opacity: .8;">

<div style="font-family: yanone kaffeesatz; font-size: 20px; text-transform: uppercase;">
UPDATES
</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

<table style="width: 100%;" class="0" cellpadding="1" cellspacing="5">

<tbody>
<tr>

<td style="width: 7px;" class="0">

</td>

<td style="width: 100%;" class="0" valign="top">

<div id="mwrap">

<div class="header">

</div>

<div style="width: 875px; height: 25px; background-color: #282421; font-family: open sans condensed; font-size: 15px; padding-left: 25px; padding-top: 10px; padding-bottom: 5px; color: white; letter-spacing: 2px; word-spacing: 2px">
<a href="LINK HERE" style="color: white">INDEX</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">MEMBER LIST</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">PLOT</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">THE RULES</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">MEMBER GROUPS</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">FACE CLAIM</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">APPLICATION</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">WANTED ADS</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">ADVERTISING</a>
</div>
<br /> <% BOARD HEADER %> <% NAVIGATION %> <% BOARD %> <script name="Advanced Profile: Base (By Mwr247)" src="http://i4.ifrm.com/12221/196/upload/p1332772.ibf"></script>
<center>

<div style="text-align: center; font-size: 30px; font-family: quicksand;">
<a href="http://forums.athousandfireflies.com/index.php?showuser=11304"> SKINNED BY SARA OF ATF! </a>
</div>

</center>
<% STATS %>
</div>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>
</center>
Passion&Drugs
<center>

<table>

</table>

<table style="width: 850px;" cellpadding="0" cellspacing="0">

<tbody>
<tr>

<td class="secondfancyborder">

<table style="width: 850px;" cellpadding="0" cellspacing="0">

<tbody>
<tr>

<td class="firstfancyborder">

<table style="width: 850px;" cellpadding="10" cellspacing="0">

<tbody>
<tr>

<td class="forumtable">

<table style="width: 100%;" class="0" cellpadding="0" cellspacing="2">

<tbody>
<tr>

<td style="width: 94%;" class="0" valign="top">

<div id="sidebar">

<div style="padding-left: 20px; padding-top: 5px;">

<div style="width: 250px; height: 130px; background-image: url();">

</div>

<div style="width: 250px; height: 10px; background-color: #000;">

</div>

<div style="width: 250px; background-color: #fff; height: 130px; overflow: auto; border-bottom: 1px dotted #000;">

<div style="width: 230px; padding-top: 5px; padding-left: 8px; padding-bottom: 5px; padding-right: 5px; font-family: calibri; font-size: 10px; color: #000; text-align: justify;">
welcome description here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here welcome description and switch box can go here
</div>

</div>

</div>

<div style="margin-top: 35px;">

<div align="center">

<ul id="tab-strip">

<li id="tab1" class="clickable">
CBOX
</li>

<li id="tab2" class="clickable">
STAFF
</li>

<li id="tab3" class="clickable">
NEWS
</li>

</ul>

</div>

<div style="margin-left: -10px;">

<div id="tab1-content" class="tab-content">

<div style="margin-top: 10px;">

<div class="cbox">
CBOX HERE.
</div>

</div>

</div>

</div>

<div style="margin-left: -10px;">

<div id="tab2-content" class="tab-content">

<div style="margin-top: 10px;">

<div class="cbox">

</div>

</div>

</div>

</div>

<div style="margin-left: -10px;">

<div id="tab3-content" class="tab-content">

<div style="margin-top: 10px;">

<div class="cbox">

<div style="padding-left: 10px; padding-top: 10px;">

<div style="width: 230px; height: 270px; background-color: #fff; opacity: .8;">

<div style="font-family: yanone kaffeesatz; font-size: 20px; text-transform: uppercase;">
UPDATES
</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

</div>

<table style="width: 100%;" class="0" cellpadding="1" cellspacing="5">

<tbody>
<tr>

<td style="width: 7px;" class="0">

</td>

<td style="width: 100%;" class="0" valign="top">

<div id="mwrap">

<div class="header">

</div>

<div style="width: 875px; height: 25px; background-color: #282421; font-family: open sans condensed; font-size: 15px; padding-left: 25px; padding-top: 10px; padding-bottom: 5px; color: white; letter-spacing: 2px; word-spacing: 2px">
<a href="LINK HERE" style="color: white">INDEX</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">MEMBER LIST</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">PLOT</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">THE RULES</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">MEMBER GROUPS</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">FACE CLAIM</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">APPLICATION</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">WANTED ADS</a> - <a href="LINK HERE" style="color: white">ADVERTISING</a>
</div>
<br /> <% BOARD HEADER %> <% NAVIGATION %> <% BOARD %> <script name="Advanced Profile: Base (By Mwr247)" src="http://i4.ifrm.com/12221/196/upload/p1332772.ibf"></script>
<center>

<div style="text-align: center; font-size: 30px; font-family: quicksand;">
<a href="http://forums.athousandfireflies.com/index.php?showuser=11304"> SKINNED BY SARA OF ATF! </a>
</div>

</center>
<% STATS %>
</div>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>

</td>

</tr>

</tbody>
</table>
</center>
Passion&Drugs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 palėpė

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: palėpė   palėpė Icon_minitime19th Birželis 2011, 6:09 pm

palėpė Db_131661
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 7:02 pm

atėjęs atidaro duris ir laukia Blakės
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 7:10 pm

Ieina ir vel apsidairo jau norejo sakyti kad graziai isikure bet juk tai jau sake.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 7:11 pm

- sėsk, kur tau patogu, - šyptelėjęs nueina atskleisti užuolaidas.
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 7:16 pm

Atsiseda ant sofos ir susikelia koja ant kojos. Mergina apzvelgia kambari is vos matomai sypteli vis del to chace turi gera skoni.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 7:19 pm

atidaręs spintelę išima taures ir atidarytuvą. atkimšęs vyną pripildo abi taures ir vieną jų paduoda Blakei.
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 7:44 pm

Paima taurę, gurkšteli vyno. Kelias sekundes patyli, o po to staigiai atsistoja ir padeda taurę ant staliuko. - Man derėtu išeiti...,-norėjau lėkti pro duris, bet tik letu žingsniu ėjo link jų, nes norėjo išgirsti jo atsakymą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 7:52 pm

- ir kodėl gi? - sėdi iškėlęs antakius ir rankose sukioja taurę.
nenusiteikęs jis šiandien neapsisprendžiančioms, ko nori, moterims. net Blakė pradėjo jį erzinti savo nepastoviu ir neaiškiu mąstymu.
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 8:00 pm

-Juk matau, kad nera nuotaikos, ir abejoju ar verta sedėti ir tylėti drauge...-tyliai bet girdimai ištaria vis dar pasisukusi į durų pusę
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 8:04 pm

- man tiesiog nusibodo būti tam, kuris turi kalbėti, teisintis, įtikinėti ir taip toliau, - kalba ramiai žiūrėdamas į savo vyno taurę rankoje.
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 8:10 pm

Neatsisuka, stovi atsimerkusi, bet nieko prieš save nemato (tikiuosi supratai šia blevyzgą ;D )
-Mes neturime apie ką šnekėti tiesa?-tai labiau nuskambėjo lyg teiginys nei klausimas, bet Blake vis vien norėjo išgirsti atsakymą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 8:30 pm

kurį laiką tyli
- manau, kad turim, - pakelia galiausiai akis nuo vyno taurės į merginą, - man vis dar skauda visą vidų, Blake, po tavo išėjimo.
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 8:38 pm

Blake numanė, kad jie vis del to prabils apie giliai viduje užslėptą temą. Atrodo oras įsielektrino, o įtampa dar labiau padidėjo, bent jau taip jautėsi Blake.
-Chace...,-tyliai ištaria, neranda žodžiu, ar net nežino ką sakyti.- Juk mes žinome, kad dėl išsiskyrimo buvome kalti abu, man skaudu taip pat, aš nebesugebu pamilti bijodama išsikyrimo...-kiek suabejojo, del to ką pasakė, del žodžiu "kalti abu" aišku Blake galėjo ir palaukti, kol įsižiebs ugnelė, o ne bėgti kai tik jausmai atšalo. Nors ir taip aišku, kad jausmai Chace dar išliko, tik Blake stengiasi juos nuslopinti, bijodama vėl nudegti.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 8:51 pm

- abu kalti? - padeda taurę ant stalo, - aš kaltas, kad tu dinginėdavai kelioms dienomis ignoruodama mano skambučius ir žinutes? aš kaltas, kad tu nuo manęs slėpdavai tai, kas tave slėgdavo ar gąsdindavo? aš kaltas nebent dėl to, kad toks tavo elgesys mane privedė prie minties apie išsiskyrimą, Blake! - papurto galvą užsimerkdamas.
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 8:55 pm

Na ir gerai, dabar Blake pasakys ką nori, jau įsidrąsinusi ir gniauždama kumščius atsisuka į jį.
-Aj, jo suverskime visą kaltę merginai, o nepamirškime ir tavo flirtavimo bare su kitomis, ir kompanijoje saldžių pašnekėsiu su kitomis, prisiminkime ir tai, kad ne viena aš slėpiau, ką veikiu kai būnu ne su tavimi, bet ką tikrai žinau, kad visados buvau tau ištikima, o del tavęs dar reiktu susimstyti...- kol visiškai užtikrintai šnekėjo, žengė žingsnį arčiau Chace.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 8:58 pm

- tu žinojai, koks aš esu, dar mūsų pažinties pradžioje, žadėjai susitaikyti su tuo, kad aš flirtuoju, sakei, pasitikėsi manimi. nejau nepameni, kad tik dėl to sutikau, kad būtume pora? - palinksta link Blake vis dar sėdėdamas, - nė karto nebuvau tau neištikimas, - tvirtai taria, - ir jei slėpdavau, ką veikiu, kai nebūdavau su tavimi, tai tik todėl, kad tai būdavo mano reikalas. aš nė karto nebuvau dingęs be žinios tau daugiau nei pusiaudieniui!
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 9:10 pm

-Tu tiesiog angelas, o aš nedorelė vedanti tave iš kelio! - jau kiek supykusi šūkteli, žengia dar vieną, bet ne tokį užtikrintą žingsnį į priekį, - Galvoji nesigailiu, manai, kad lengva? Aš manau, kad ir buvusi pora gali būti draugai, bet kaip matau tu to net nenori, tu tik nori viską suversti man! Ir jei taip nori sužinoti ką veikdavau tau nieko nepranešus štai klausykis, - įkvėpia oro, nes viska beria žodis po žodžio be įkvėpimo, -Siekiau karijieros aukštumų, vis dar bendraudavau su pažįstamais ir galiausiai svajodavau apie santykių tvirtumą... Bet juk lengviau pripažinti kito kaltę tiesa? - Nutyla ir nudelbia akis į žemę, vėl kelias sekundes nutyla, bet kumščiai vis dar suspausti, - Mes abu žinojome kokie esame ir žinome kokiu keliu mes pasukome, juk poros kelias negali būti klotas vien rožių žiedlapiais, pasitaiko ir spyglių ir dėja suklupome, - vėl pažvelgia į jį,- Na žinau ką nori išgirsti, dėja aš suklupau, o tu tegalėjai užsimerkti ir mane paleisti...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 9:19 pm

- taip, lengviau ant kito suverst kaltę, ką abu darome, - užsimerkęs paslepia veidą delnuose, - gyvenime sau už tai neatleisiu.. - sumurma tyliai išgirdęs paskutinius Blakės žodžius.
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 9:23 pm

-Juk sakau, mes abu, aš buvau per daug uždara, o tu... - Blake nutyla, nes ji nesugeba ką nors blogo sakyti apie kitus. Atsipalaiduoja ir įtampa iškart dingsta. Prieina prie Chace ir atsisėda šalia, - Tai tiesiog reikia pamiršti..., - Nors būtų buve žymiai lengviau pamiršti jei ji dabar būtų išėjusi, o ne atsisėdusi šalia.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 9:25 pm

- to tiesiog neįmanoma pamiršti, - pakelia skvarbų žvilgsnį į merginą.
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 9:35 pm

-Tada, ką mes galime padaryti? Nebesimatyti? Tai tiesiog arba neymanoma, arna labai sunku, juk mes iš to pačio šou verslo... - nusuka žvilgsnį nuo Chace į taurę vyno.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 9:39 pm

- aš nenoriu nebesimatyti, - sušnabžda ir atsargiai užkiša nepaklusnią Blake plaukų sruogą merginai už ausies, - aš noriu padėti rožės pumpurui išsiskleisti, kad būtų ir žiedlapiai, ne vien spygliai, - šneka tyliai vis žiūrėdamas į merginą.
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime21st Birželis 2011, 9:43 pm

-Bet ar tai dar įmanoma pakartoti ir nesuklysti toje pačioje vietoje, - nedrąsiai pažvelgia Chace į akis.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
avatar



palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime22nd Birželis 2011, 12:14 am

(aš pardon, susimaišiau tarp acc (rofl) )

- įmanoma suklupti nebent kitoje vietoje, - kalba tyliai nenuleisdamas akių nuo merginos. kiek patylėjęs atsidūsta, - Blake, aš vis dar myliu tave..
Atgal į viršų Go down
Atiduodama2

avatar


Prirašiau : 932

palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime22nd Birželis 2011, 1:07 am

(Nieko tokio pasitaiko ;D )


merginos sirdis suspurda. Pradeda kvepuoti giliau ir leciau o sirdi uzslepti jausmai pabunda.
-Chace as noriu buti laiminga su tavimi bet jei mes suklysime... As nebeistverciau...
Dabar kalba drebanciu balsu. Zvelgia i vaikino akis. Vis del to ji noretu istarti "as taves taip pat vis dar myliu" bet jos jausmai vis dar nuslopinti tik toks jausmas kad ju niekas nebesulaikys.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





palėpė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: palėpė   palėpė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
palėpė
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Passion&Drugs :: Chace Crawford-
Pereiti į: